آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

💫 شرایط کسری خدمت فرزندان ایثارگران چگونه است؟

کسری تا چه سالی تعلق میگیره؟ مشمولانی که با بانوان جانباز ۲۵ درصد و بالاتر ازدواج کنند، در چه صورتی از معافیت سربازی بهرهمند میشوند؟ بهترین زمان برای شروع درس خواندن و ریختن جدول برنامه ریزی برای کنکور 1400 تجربی چه زمانی است؟ بر اساس قوانین موجود افرادی که در مناطق امنیتی و عملیاتی سابقه خدمت داشته باشند می توانند از امتیازات کسری خدمت سربازی برای فرزندانشان استفاده کنند البته برای کارمندان دولت بسته به منطقه محل خدمت معادل 80درصد یا 50 درصد مورد مخاسبه قرار می گیرد. بر اساس قوانین موجود کسری خدمت به افرادی تعلق می گیرد که در مناطق جنگی و درگیر و یا مناطق امنیتی سابقه soruce خدمت داشته باشند. ممکن است این مورد که پادگان محل خدمت پدر در مناطق امنیتی هست یا نه شاید سوال خیلی از عزیزان باشد است. در اصل در جدول بالا شما هم برنامه ریزی کنکور به صورت هفتگی را می بینید و هم برنامه ریزی روزانه را تا حد خیلی زیاد. تصاویر کتاب را حسابی بالا و پایین کنید تا به زیر و بمشان مسلط شوید. بند (ب) تبصره 11 لایحه بودجه سال 97 به شرح زیر اصلاح شد: به دولت اجازه داده میشود کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشتسال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت بهصورت نقد و اقساطی که تا پایان سال 1397 تسویه میشود، معاف کند.

نمونه سوال کنکور 1401

با سلام و تشکر از اطلاعات خوبتون،پدر من از سال ۶۲ تا ۷۲ کارمند بیمارستان زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خود شهر بوشهر نزدیک نیروگاه اتمی مشغول بوده و در حال حاضر خودم هم سربازم با ۱۵ ماه خدمت و تازه قانون رو فهمیدم،خواستم ببینم آیا کسری شامل من هم میشه و یه برادر کوچکتر دارم آیا اونم می تونه به جز من استفاده کنه؟ با سلام مجدد هر تعداد سوالی باشه گروه مشاور برتر پاسخ گو شما عزیزان هست.برای بعد از قطعنامه اگر پادگان محل خدمت جز مناطق امنیتی و عملیاتی باشد به شما کسری تعلق می گیرد. استان های کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان و سیسان جز این مناطق در نظر گرفته می شوند. فقط یگان خدمتی پدر شما باید جز مناطق امنیتی درگیر باشد و برای پیگیری این مورد حتما باید از طریق یگان خدمتی پدر استعلام بگیرید. برای گرفتن کسری خدمت شما زمانی که در یگان مشغول به خدمت هستید باید نامه گواهی اشتغال به خدمت خطاب به یگان خدمتی پدر گرفته و پدر شما با مراجعه به یگان مربوطه گواهیی حضور در جبهه دریافت می کنند. کسری خدمت جبهه پدر برای فرزند دوم در شرایطی امکان پذیر است .

سلام.. پدرم در سال 70و 71 در فکه خوزستان خدمت کرده است.

هم چنین توجه داشته باشید که سردار سرتیپ دوم موسی کمالی اظهار داشته اند که قانون ۱۲ روز کسری خدمت به ازای هر درصد جانبازی یا هرماه جبهه تا سال ۱۴۰۱ برقرار خواهد بود اما پس از آن احتمال زیاد این قانون متوقف می شود. پدر من ۱۲ ماه بعد از قطعنامه سقز کردستان خدمت کرده ایا کسری شامل من میشه ؟ البته میزان بهره مندی از کسری خدمت بسته به نوع منطقه درگیر متفاوت است. البته ماندن در یک مقطع تحصیلی طبق قوانین دانشگاه و نظام وظیفه محدود است. البته خوشبختانه حقوق سربازی سال 1400 درصدی افزایش یافت، اما همچنان مشکلاتی در این حیطه وجود دارد. سلام.. پدرم در سال 70و 71 در فکه خوزستان خدمت کرده است. گرفتن کسری خدمت با داشتن گواهی اشتغال به خدمت و مراجعه به یگان خدمتی پدر امکان پذیر است داشتن کارت ایثار ضروررت ندارد. توجه بفرمایید که به منظور مساعدت به خانواده هایی که فرزند ذکور دوقلو و یا چند قلو دارند در صورتی که همزمان به خدمت سربازی اعزام کردند بنا به درخواست کسری خدمت قابل تقسیم بین آن ها می باشد. سربازان باید توجه داشته باشند که انتخاب و تقسیم در این پادگانها بر اساس نیاز سالانه کشور و یگان خدمتی تعیین میشود و از قبل انتخاب این پادگانها امکانپذیر نیست.

برای گرفتن پروژه کسری خدمت سربازی معمولا نیازی به مراجعه حضوری نیست. در بهترین حالت برای هر ماه حضور در این مناطق 12 روز کسری خدمت شامل شما می شود. بهترین گزینه مراجعه به یگان های نظامی مرتبط با یگان خدمتی پدر در استان محل زندگی است. بر اساس اخبار منتشر شده تا سال 1401 امکان استفاده از کسری خدمت فراهم است. این درسته که پدرانی که تا سال 75 خدمت کردند کسری به پسر تعلق میگیره؟ با توجه به اینکه شما با غیبت اولیه خدمت سربازی خود را شروع کردید به شما کسری خدمت ایثارگری تعلق نمی گیرد. بله با توجه به شرایطی که ذکر شد امکان معافیت کفالت مادر برای شما وجود دارد. استان کردستان در لیست استان هایی که بعد از قطعنامه کسری تعلق می گیرد قرار دارد اما برای پادگان های مربوطه باید از طریق یگان اصلی خدمت پدر پیگیری کرد. افراد می توانند بعد از تائید شدن پادگان خدمتی در لیست مناطق امنیتی در بازه زمانی خدمت پدر برای گرفتن کسری خدت مراحل مربوطه را طی کنند. برای اطلاعات دقیق تر از طریق یگان خدمت پیگیری کنید. یکی از مهم ترین سوالاتی که برای مشمولین خدمت سربازی به وجود می آید این است که مدت خدمت سربازی سال 1400 و یا مدت دوره آموزشی خدمت سربازی 1400 چقدر میباشد .مدت زمان خدمت سربازی بر اساس شرایط و مناطق برای افراد مختلف میباشد.از عمده ترین مشکلات مشمولین خدمت سربازی طولانی بودن مدت زمان خدمت سربازی می باشد اکثر مشمولین خدمت سربازی به دنبال راه های مختلفی هستندکه بتوانند مدت خدمت سربازی خود را کاهش دهند اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی نمی توانند موفق شوند. Data was generated by GSA Content Generator DEMO.