آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

روش به تعویق انداختن تاریخ اعزام به خدمت در سال 1400

مشاورین رتبه برتر ما در اسرع وقت بهتون پاسخ میدن. سازمان وظیفه با بررسی شرایط تمام مشمولان به این نتیجه رسیده است که برای پیشگیری از بروز مشکلات عدیده ای که در طی خدمت سربازی وضعیت خانوادگی و اجتماعی مشمولان را تهدید میکند بایستی امکاناتی را فراهم آورد.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. با توجه به اینکه دوره خدمت شما بعد از قطعنامه است در صورت تائید یگان 80 در صد دوره خدمت برای استفاده فرزند شما از کسری خدمت در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است بدانید ساده ترین راه معافیت سربازی انواع مختلفی دارد و شرایط گرفتن هر کدام متفاوت است. لازم به ذکر است در غیبت در سربازی مانع از بررسی کسری خدمت بسیج خواهد شد. در این مقاله قصد داریم راجع به مراحل کسری بسیج صحبت کنیم. اگر مشمولین دارای فعالیت در بسیج مساجد ، مدارس ، دانشگاه ها و هم چنین مراکز بسیج شهری داشته باشند و دارای کارت بسیجی فعال باشند می توانند مدت مشخصی از سربازی خود را تخفیف گرفته و کسری خدمت سربازی بگیرند . اما در این میان شاهد وجود طرح های تشویقی جهت هر چه کم تر کردن خدمت مقدس سربازی هم هستیم. Content has been created by GSA Content Generator Demoversion!

معافیت سربازی

البته قبل از هر گونه اقدامی برای دریافت کسر خدمت بسیج اطلاع از نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج هم ضروت تام و تمام دارد. امیر غلامرضا رحیمیپور در گفتوگو با ایسنا، درباره کسرخدمت دوماهه برای سربازان متاهل، گفت: به استناد مصوبه فرماندهی معظم کل قوا خدمت کارکنان وظیفه متاهل دو ماه کاهش داشته است، اما شرط بهرهمندی از این مصوبه این است که فرد متقاضی حتما در تاریخ اول آذر ۹۹ یا بعد از آن به خدمت سربازی اعزام شده باشد. رحیمی پور درباره اینکه آیا کاهش طول دوره آموزشی به یک ماه به معنای کاهش مدت خدمت سربازی است، گفت: برخی از مشمولان دچار این اشتباه شدهاند که کاهش یک ماهه مدت آموزشی، سبب کاهش طول مدت خدمت سربازی آنان خواهد شد. مشمول پرونده به سپاه استانی منتقل می شود. حتی موضوعی که در اینجا مطرح می شود این است که نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج برای فرد مشمول خدمت نظام وظیفه به چه صورت انجام می شود؟

نمونه سوال کنکور 1400

کسری خدمت بسیج تنها به افراد دارای سابقه بسیج فعال ارائه می شود. آیا می دانید که در صورت استفاده از کسری خدمت بسیج تا چه اندازه می توانید از طول مدت نظام وظیفه خود کم کنید؟ این مقاله راجع به تاثیر بسیجی بودن در دوران سربازی شما به شما توضیحاتی را می دهد . پس دانشجو بودن و مدرک تحصیلی هیچ خللی به این طرح وارد نمی کند. به مشمولان خدمت که قصد دارند که از این نوع کسر خدمت بسیج استفاده کنند، پیشنهاد می کنیم پس از مطالعه مراحل کسری خدمت بسیج به مقالات شرایط کسری خدمت بسیج و مدارک کسری خدمت بسیج مطلع شوند تا در صورت برخورداری از شرایط، درخواست خود را ثبت کنند. بسیجیان فعال مشمول خدمت در رده های مقاومت بسیج، با داشتن 4 ساعت فعالیت هفتگی (سه ماه حداقل 40 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر 1.5 ماه کسری خدمت به آنها تعلق می گیرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون نظام وظیفه و کسری خدمت بسیج با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. اگر کسری خدمت بسیج شامل حالتان می شود، بایستی با در دست داشتن مدارک لازم، به منظور اخذ کسری، به سازمان نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید. در مقالات درج شده در آیدانیتو تحت عنوان “شرایط کسری خدمت بسیج” و “شرایط کسری خدمت” از شرایط موارد خاص که منجر به کسری خدمت می شود، مطلع شوید. 2.3 چگونه می توان برای دریافت کسر خدمت عضویت در بسیج اقدام کرد؟ اما در این جا این سؤال مطرح می شود که شرایط و نحوه گرفتن کسری خدمت بسیج فعال چیست و چگونه می توان برای گرفتن کسر خدمت بسیج فعال اقدام کرد؟ برای دریافت معافیت یا کسری خدمت از طریق ایثارگران در نظر داشته باشید، این خدمت فقط به افرادی تعلق میگیرد که پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و یا فرزندشان در راه به ثمر رسیدن آرمانهای انقلاب اسلامی، شهید، جانباز و یا جاویدالاثر شدهاند. دوره اضافه خدمت دورهای است که یک سرباز پس از اتمام زمان قانونی به خدمت مشغول میشود. فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان گفت : تلاش میکنیم با هماهنگی بانکهای نیروهای مسلح پس از پایان خدمت سربازی به کسانی که دورههای آموزشی را با موفقیت گذراندهاند، تسهیلات بانکی بدهیم.