آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

خرید خدمت سربازی در سال 1400

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مبلغ جریمه تغییر نکرده است، تصریح کرد : مبلغ جریمه با توجه به مقطع تحصیلی مشمولان غایب متفاوت بوده و برای مدرک تحصیلی زیردیپلم10 میلیون تومان ،دیپلم 15 میلیون تومان، فوق دیپلم20 میلیون تومان، کارشناسی 25 میلیون تومان ،کارشناسی ارشد 30 میلیون تومان، دکترای پزشکی 35 میلیون تومان، دکترای غیر پزشکی 40 میلیون تومان، پزشکان متخصص و بالاتر50 میلیون تومان و به ازای هر سال غیبت مازاد بر8 سال،10 درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه می شود، همچنین مشمولان متاهل و دارای فرزند نیز از 5 درصد تخفیف برخودار می شوند .دوستان عزیز توجه داشته باشید که این اطلاعات مربوط به سال های قبل می باشد.برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند. همچنین زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیز برای هر استان متفاوت میباشد، به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این قسمت نیز بروزرسانی شده و تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را قرار خواهیم داد. البته صحبت هایی در خصوص افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری به میزان 60 درصد شده است که در این صورت تاثیر نمره آزمون سراسری کمتر و 40 درصد خواهد بود اما هنوز این موضوع به طور قطعی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است.

کسری ایثارگری پدر

This article was generated by GSA Content Generator Demoversion.

نمونه سوال کنکور 1400

دانش آموزان نظام جدید مشمول اعمال 30 درصد سوابق تحصیلی مثبت مدرک دیپلم دوازدهم در کنکور 1401 می باشند. دانش آموزان نظام قدیم مشمول اعمال 30 درصد سوابق تحصیلی ترکیبی از 25 درصد معدل دیپلم و 5 درصد معدل پیش دانشگاهی می باشند. به طور کلی به ازای هر یک ماه حضور در جبهه، یک ماه اسارت پدر یا یک درصد جانبازی با گواهی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ۱۲ روز کسر خدمت شامل سربازان میشود. به طور کلی شهروندان مرد بالای ۱۸ سال که در خاک ترکیه اقامت میکنند، شهروندان مرد بالای ۱۸ سال که حداقل ۳ سال در خارج از ترکیه زندگی کرده باشند میتوانند از خرید خدمت سربازی که در مقاطع زمانی خاص از جانب دولت اعلام میشود، استفاده نمایند. شرکت در کلاسهای صالحین و دریافت گواهینامه عادی به فعال صالحین سیر مراحل تبدیل به عضویت فعال بسیج : جهت تبدیل عضویت عادی به فعال ، طی نمودن دوره آموزشی مقدماتی الزامی بوده و گواهی پایان دوره آموزش مذکور یا معادل آن باید ضمیمه پرونده گردد.بسیجیان عادی داوطلب عضویت فعال بسیج باید در قالب فرم شماره 3 ( تعهد داوطلب ) آمادگی و داوطلب بودن خود را برای فعالیت و حضور در برنامه های بسیج اعلام نمایند و فرماندهان و پرسنلی پایگاه­ها در قالب فرم مذکور نسبت به معرفی و ارسال پرونده واجدین شرایط جهت طی نمودن سیر مراحل به مرکز مربوطه اقدام نمایند.

یک بازه زمانی چند روزه پیش از برگزاری آزمون نمونه دولتی برای دریافت کارت ورود با جلسه خواهد بود. نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم پس از گذشت یک بازه زمانی 10 تا 15 روز پس از برگزاری آزمون از سایتهای ثبت نام آزمون نمونه دولتی منتشر میگردد. البته نکته مهم درباره قوانین معافیت پزشکی سربازی در سال 1400 این است که این نوع از معافیت تنها پس از انجام معاینات لازم توسط پزشکان مورد تایید نیروهای مسلح و تایید آنها انجام میپذیرد. بر اساس پیش بینی های انجام شده کنکور 1401 ، در نیمه اول تیرماه و در روز های پنح شنبه و جمعه برگزار می شود و معمولا روز پنج شنبه اختصاص دارد به کنکور ریاضی ، کنکور انسانی و کنکور هنر و روز جمعه کنکور تجربی و کنکو زبان برگزار می شود. داوطلبان برای شرکت در کنکور 1401 ، در قدم اول می بایست از طریق سایت سنجش مدارک لازم را جهت نام نویسی در این آزمون ارائه نمایند. This data was created with GSA Content Generator Demoversion.

معافیت سربازی

حداکثر مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی برای افرادی که معاف از تحصیل هستند ، به مدت ۶ سال و برای سایرین افراد ۱۰ سال است . در گذشته بند مشترکی در این بخش به ترنسها و افراد همجنسن گرا اختصاص داده شده بود اما در آییننامه جدید، مصوب ۱۳۹۳ همجنسگرایان طبق بند ۷ با عنوان «کژخوییهایی که مغایر شئونات اجتماعی و نظامی است، از جمله انحرافات جنسی و هموسکشوالیتی» به صورت موقت شش ماه معاف میشوند و در صورت اثبات در مراکز درمانی نظام وظیفه میتوانند معافیت دائم دریافت کنند. نتایج نهایی انتخاب رشته نیز در هفته دوم شهریور ماه تحت عنوان کارنامه انتخاب رشته منتشر می شود که نشان دهنده قبولی یا عدم قبولی تان در رشته های انتخابی خواهد بود. حدود 4 الی 5 هفته پس از برگزاری کنکور 1401 ، نتایج اولیه آن منتشر می شود که شامل کارنامه ای است که وضعیت مجاز بودن شما را بر اساس رتبه و ترازی که کسب کرده اید ، در دوره ها و دانشگاه های مختلف نشان می دهد. پس از گذشتن 30 ماه از تاریخ طلاق والدین، مشمول می تواند درخواست رفتن معافیت سربازی را بدهد و در آن زمان است که درخواست مشمول ثبت و بررسی خواهد شد و مشمول می تواند معافیت کفالت مادر را دریافت کند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت دانلود علم.