آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

مراحل اخذ انواع کسری خدمت سربازی چیست؟

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده کنکور سراسری 1400، از نهم تا دوازدهم تیرماه در پنج گروه آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان برگزار خواهد شد. دسته ی دیگر داوطلبان دیپلمه های ریاضی، تجربی، انسانی و علوم معارف که دیپلم خود را از سال 1384 الی 1397 گرفته اند و امتحانات یک یا تعدادی از درسهایشان به صورت نهایی، کشوری و سراسری برگزارشده است. همانطور که گفته شد منبع اصلی طراحی سوالات کنکور سراسری 1400 کتاب های نظام جدید هستند که شامل کتابهای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد. هر داوطلب میتوانند در یک گروه آزمایشی اصلی ریاضی، تجربی و انسانی و یک یا دو گروه آزمایشی شناور هنر و زبان شرکت کند ولی باید برای هر گروه آزمایشی با واریز هزینه یک کارت اعتباری جداگانه تهیه نماید. برای هر یک از سهمیه ها ، ظرفیت های پذیرش جداگانه در نظر گرفته می شود و به عبارتی هر داوطلب ، تنها با داوطلب سهمیه خود در حال رقابت است. شما مشمولین عزیز می توانید کلیه اخبار مربوط به کسری ایثارگری را دنبال کنید.

نمونه سوال کنکور 1400

البته سازمان نظام وظیفه یکسری تمهیدات را برای مشمولین در نظر گرفته تا در زندگی شخصی آنها مشکلی به وجود نیاید. شناسنامه عکس دار این دسته از مشمولان مشروط بر اینکه تغییرات سنی در آن وجود نداشته باشد، به عنوان روشن بودن وضعیت وظیفه عمومی آنان می باشد. برای واریز هزینه پس از ورود به سایت سنجش از منوی سمت چپ سامانه بر روی لینک خرید کارت اعتباری کلیک کنید. در بخش خرید کارت اعتباری، سریال ثبت نام تمام آزمونهای سراسری مثل کنکور کارشناسی، ارشد، دکتری موجود است و شما باید بر روی لینک خرید سریال ثبت نام کنکور سراسری 1400 کلیک نمایید. فهرست مطالب (با کلیک بر روی هر بخش به فهرست مرتبط منتقل می شوید). با توجه به مصوبات جدید سازمان سنجش آموزش کشور، 85 درصد ظرفیت پذیرش دانشگاه های سراسری به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی تکمیل می گردد. در ادامه این نوشته به ذکر شماری از رشته های دانشگاهی در گروه های مختلف آزمایشی برای شما دوستان و همراهان عزیز می پردازیم.

نمونه سوال کنکور 1401

صرفا شما باید بخونین و بدونین چه خبره! تاثیرمعدل در کنکور سراسری 1400 به چه صورت خواهد بود ؟ لازم به ذکر است که امسال آخرین سالی است که میتوان خدمت سربازی را در شرایط خاصی خرید، پس اگر شرایط خرید سربازی را دارید، نهایتا تا آخر اسفندماه وقت دارید تا برای این کار اقدام کنید. امسال شرایط و آمار کرونا بسیار بدتر از سال گذشته می باشد و شاهد درگیری سن های پایین به کرونای انگلیسی هستیم که نرخ واگیر بسیار بالاتری نسبت به ویروس قدیمی چینی دارد و ممکن است با برگزاری و عدم شرایط مناسب با یک پیک بسیار بدتر مواجه شویم که این بار آماری فراتر از دور های قبلی داشته باشد و مهار آن دشوار باشد. مطابق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، زمان برگزاری کنکور سراسری تغییر پیدا کرده و در روزهای چهارشنبه 9، پنجشنبه 10، جمعه 11 و شنبه 12 تیر ماه برگزار می گردد. اگه شما هم تمایل به شرکت تو کنکور سراسری 1400 دارین ، با خوندن مقاله زیر می تونین با نحوه برنامه ریزی تو تابستون و مزایای اون آشنا بشین .

اما در صورتی که به هر دلیلی معافیت شما توسط کمیسیون نهایی بررسی و تایید معافیت سربازی تایید نشود، شما در جا به پادگان خواهید رفت! دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: درصدد هستیم روشی را درمورد کنکور جلو ببریم که کارآمدی لازم را داشته باشد و یک تغییر تند محسوب نشود، لذا آزمون سراسری باقی میماند و به سمت دروس اختصاصی میرود. فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: موظف هستیم محیط سربازی را برای سربازان خوشآیندسازی کنیم و این کار هم بر اساس اوامر فرمانده معظم کل قوا صورت میگیرد. دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: امتحان نهایی با کیفیت و استاندارد لازم می تواند جایگزین آزمون تستی کنکور شود. بنابراین داوطلبایی که با برنامه پیش میرن و رو سرعت عمل خودشون کار می کنن می تونن عملکرد بهتری تو این درس داشته باشن تو این زمینه تکنیک های مدیریت زمان سر جلسه کنکور با خیلی می تونه به داوطلبا کمک کنه . بر این اساس، سوالات در کنکور سراسری 1400 فقط از کتاب های نظام جدید طرح می شود و کلیه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید یک آزمون مشابه را میدهند و لازم است منبع درسی خود را فقط کتاب های نظام جدید قرار دهند.در اطلاعیه جدید 27 اسفند کنکور 1400 هم با دو نوع سؤال برگزار خواهد شد شورای سنجش و پذیرش دانشجو در جلسه اخیر خود به بررسی شیوه برگزاری کنکور 1400 پرداخت که براساس مصوبه این شورا مقرر شد در کنکور 1400 هم دو نوع سؤال برای داوطلبان نظام آموزشی جدید و قدیم طراحی شود. Data has been created by GSA Content Generator Demoversion.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *