آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

جزئیات کسرخدمت جدید ازدواج و کسری فرزند برای سربازان – ایسنا

کسری خدمت فرزندان ایثارگر نیز شرایط مخصوص به خود را دارد که با توجه به تغییرات کسری خدمت فرزندان ایثارگر این امکان را فراهم می نماید تا از مدت خدمت سربازی خود کسر نموده و یا حتی معاف شوند. برای مثال در محیط زیست حتی دیپلم هم میپذیرند. برای استفاده از کسری خدمت فرزندان ایثارگر ابتدا باید در سازمان نظام وظیفه ناجا تشکیل پرونده داده و سپس با طی مراحل قانونی ، از کسری خدمت سربازی برخوردار شوید. در کل میخوام بدونم راحت ترین راه برای معافیت سربازی از طریق بنیاد ملی نخبگان چیه ؟ ارسال میشود و در صورت داشتن شرایط معافیت پزشکی دائم صادر میشود. همچنین از دیگر مدارک مورد نیاز پاسخ ثبت احوال محل صدور شناسانامه ایثارگر و همچنین پدر ایثارگر می باشد که این مدارک توسط سازمان نظام وظیفه عمومی و یا دفتر خدمات الکترونیک صادر می گردد. بنابراین هر یک از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در کسری خدمت فرزندان ایثارگر می باشند، لازم است مدارک لازم را ارائه نمایند و پس از آن بتوانند از معافیت لازم برخوردار شوند.

کسری ایثارگری پدر

Article was created with GSA Content Generator Demoversion.

همچنین بنا به نوع کسری که مشمول میخواهد از آن استفاده کند میزان کسری در نظر گرفته شده متفاوت است. پرای هر ماه حضور در جبهه بر اساس قوانین موجود 12 روز کسری خدمت در نظر گرفته شده است. محصلین حداکثر تا سن بیست سالگی مجاز به تحصیل در دوره متوسطه میباشند. به علاوه اگر مشمول خدمت و عازم به پادگان باشید حتما باید سری به خرید سربازی در سال 1400، کسری سربازی 1400 بزنید تا از آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط مطلع باشید. خوشبختانه لیست کسری خدمت سربازی برای کلیه مشمولین را می توان به صورتی در نظر داشت که این امکان را برای آنان فراهم می نماید تا بتوانند مقدار کمتری از خدمت سربازی را پشت سر بگذرانند. سازمان سنجش بعد از گذشت چند ماه، نتایج کنکور برای اطلاع داوطلبان از نظر قبولی یا عدم قبولی در سایت خود منتشر می کند. برخی تغییرات کسری خدمت فرزندان ایثارگر در سال های اخیر در رابطه با نحوه امتیاز بندی و همچنین محاسبه کسری خدمت سربازی برای داوطلبان می تواند به صورت متفاوتی کلیک تعیین شود. به گزارش تجارتنیوز، امیر غلامرضا رحیمیپور درباره کسرخدمت دوماهه برای سربازان متاهل، گفت: به استناد مصوبه فرماندهی معظم کل قوا خدمت کارکنان وظیفه متاهل دو ماه کاهش داشته است، اما شرط بهرهمندی از این مصوبه این است که فرد متقاضی حتما در تاریخ اول آذر ۹۹ یا بعد از آن به خدمت سربازی اعزام شده باشد.

مطابق با آئین نامه های تعیین شده در رابطه با شرایط معافیت های سربازی، آن دسته از مشمولینی که یکی از اعضای خانواده آنان یعنی پدر، مادر، برادر، خواهر در جبهه جنگ برای دفاع از کیان خانواده و همچنین حفظ خاک و میهن عزیمزان ایران شهید، جانباز، جاویدالاثر و یا اسیر شده باشند، مشمول طرح کسری خدمت فرزندان ایثارگر خواهند بود. شرایط استفاده از این نوع معافیت برای کلیه فرزندان ذکور خانواده محترم شهدا و همچنین فرزندان ذکور خانواده های محترم جاوید الاثر می باشد. به همراه داشتن تصویر و یا کپی شناسنامه و همچنین کارت ایثارگر و یا پدر ایثار گر برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد. در ابتدا باید خدمت شما عرض کنیم که آماده سازی کلیه مدارک لازم برای دریافت کسری خدمت ایثارگران برای هر فرد داوطلب الزامی است. برای استفاده از کسری خدمت ایثارگران چه شرایطی باید داشته باشیم؟ 6 ملاک و معیار لازم برای دریافت کسری خدمت ایثارگران چیست؟

شاید از گوشه و کنار این موضوع به گوشتان خورده باشد که امکان استفاده از کسری خدمت ایثارگری برای فرزند دوم هم امکان پذیر است. یعنی هر یک از برادران از درصدی از کسری خدمت ایثارگران من جمله کسری خدمت ایثارگری ارتش استفاده کنند. نکته مهمی که در رابطه با تغییرات کسری خدمت فرزندان ایثارگر وجود دارد این است که این مورد با روند رسیدگی به پرونده های هر یک از مشمولین عزیز متفاوت می باشد. یعنی به هیچ وجه امکان استفاده از کسری خدمت ایثارگری برای فرزند دوم وجود ندارد. البته توجه داشته باشید که در صورت دو قلو یا سه قلو بودن برادران امکان تقسیم کسری خدمت ایثارگران از جمله کسری خدمت ایثارگری ارتش بین آن ها وجود دارد. در این نوشته، با موضوع کسری خدمت ایثارگری ارتش و سایر ارگان های نظامی در خدمت شما دوستان عزیز و گرامی هستیم. دقت داشته باشید بعد از دیدن پاسخنمای تصویری آزمونها تعداد تست هایی که یاد میگیرید خیلی بیشتر میباشد چونکه در پاسخنمای تصویری حالت های تست ها نیز آموزش داده میشود . مشاوران نظام وظیفه و متخصصین بنیاد شهید و امور ایثارگران می توانند به شما در رابطه با کسب اطلاعات بیشتر در موضوع کسری خدمت فرزندان ایثارگر و همچنین آخرین تغییرات کسری خدمت فرزندان ایثارگر و مصوبات تعیین شده کمک نمایند تا اطلاعات جامعی را به دست آورید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *