آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

خدمت سربازی در سال ۱۴۰۰ را میتوان خرید؟

اجازه بخشیدن اضافه خدمت به فرماندهان داده شده است؟ آیا به مشمولان کنکور کارشناسی ارشد و دکترا که به دلیل کرونا آزمونشان به تعویق افتاده است مهلتی برای شرکت در آزمون داده میشود؟ با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکترا, مشمولانی که در آزمون ارشد و دکترا ثبت نام کرده و برگه ثبت نام را داشته و تقاضای تمدید کرده باشند به آنها فرصت یک ماهه داده میشود. فردی گفته است که با معافیت تحصیلی در کانادا درس خواندم، فرصت تحصیلی من در اردیبهشت ماه تمام شد و به دلیل کرونا نتوانستم به ایران بازگردم. سردار کمالی در ادامه افزود: افراد باید توانایی انجام پروژه را داشته باشند و اگر نتوانند پروژه را انجام دهند، زمانی به عنوان مدت خدمت برای آنان محاسبه نخواهد شد. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (سهشنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی بند ۵ تبصره ۱۱ این لایحه را تصویب رساندند که براساس آن فرزندان مشمول افراد تحت پوشش کمیته امداد خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از ۷۰ درصد تخفیف بهره مند می شوند. بعد از آن تاریخ غایبین نمیتوانند. دکتر فضایلی مشاور کنکور تجربی مشهد از دانش آموزان میخواهند ضمن حفظ آرامش خود در طی این مدت دست از مطالعه برندارند و تا مشخص نشدن شرایط بنا را بر عدم تعویق کنکور بگذارند.

معافیت سربازی

نحوه طراحی سوالات کنکور 99 ، همان گونه که در بخش قبل توضیح داده شده منبع اصلی طراحی سوالات کنکور سراسری 99 از کتاب های نظام جدید پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی می باشد و از کتاب های نظام قدیم هیچگونه سوالی در کنکور سراسری 99 مطرح نمیگردد و تمامی داوطلبان نظام قدیم جدید برای مطالعه کنکور سراسری 99 لازم است که کتاب های درسی نظام جدید را مطالعه نمایند. چراکه داوطلبان بسیاری با استرس و نگرانی های بالا کلیه دروس اختصاصی و عمومی را به خوبی مطالعه کرده و در روز کنکور به دلیل استرس و هیجان بالا تمرکز خود را از دست می دهند و نتیجه دلخواه خود را کسب نمی کنند. به گزارش خبرگزاری آنا، قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب تفکیک سنجش از پذیرش خبر داد و گفت: از سال 1401 سابقه تحصیلی ۶۰ درصد و کنکور ۴۰ درصد در پذیرش داوطلبان کنکور سراسری نقش دارد. اگر چگونگی دقیق پیاده کردن این طرح مشخص شود از کنکور 1401 اعمال می شود ؛ در غیر اینصورت اجرای آن بعد از کنکور 1401 خواهد بود.

نمونه سوال کنکور 1401

فقط آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و موضوع پیامآوران بهداشت را مستثنی کردیم که چون تعهد خدمتی برای انجام خدمت در آن وزارت خانه دارند نباید کسری خدمت داشته باشند یا استفاده کنند. یگان های صادرکننده گواهی کسر خدمت از طریق سامانه ارتباطی نسبت به ثبت و ارسال تاییدیه گواهی کسر خدمت به سامانه جامع وظیفه عمومی، اقدام کنند.سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: تاییدیه گواهی کسر خدمت سربازان حین خدمت توسط یگان های صادرکننده در سیستم جامع یگان خدمتی سرباز قابل رویت خواهد بود و سربازان از این پس، برای پیگیری ثبت تاییدیه کسر خدمت خود نیازی به مراجعه به معاونت های وظیفه عمومی را نخواهند داشت. مثال کسی که در نیروی انتظامی خد مت میکند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد. اگر میزان کمتر از این حد نصاب باشد، زیر سی ماه جبهه باشد، انتخاب فرزند با همان ایثارگر یعنی پدر یا مادر است ولی میتواند به ازای هر ماه جبهه ۱۲ روز از کسری خدمت برای فرزند خود استفاده کند که به نیروی مربوطه خود یا نیرویی که از آنجا اعزام شده مراجعه میکند و پرونده را بررسی میکنند و مکاتبات لازم را انجام میدهند. اگر پدر ایثارگر یا حتی مادر ایثارگر داشته باشند یا حتی والدین آنها رزمنده یا جانباز باشد مطابق قانون اگر حد نصاب را داشته باشد یک فرزند را معاف میکند.

This has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

مشمولی که سرپرستی خواهرش را بر عهده دارد. بر اساس اطلاعیه ستاد کل نیروهای مسلح، حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ کمی از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کمتر است. دلایل را بررسی میکنند، کمیسیون دارند و اگر دلایل مورد قبول واقع شود ایشان از حالت غیبت خارج میشود ولی به هر ترتیب باید در اسرع وقت مراجعه کنند. اینکه میگوئیم لزومی ندارد چون هزینهای به فرد تحمیل میشود. در سال ۹۸ مجوزی گرفتیم کسانی که تا ۱۲ فروردین ۹۸ خودشان را برای اعزام معرفی کنند و بعد غیبت نکنند، میتوانند ولو اینکه غایب هم باشند از کسری خدمت استفاده کنند. افرادی که غیبت دفترچه دارند میتوانند از کسری خدمت استفاده کنند؟ تمامی سربازان ما دفترچه بیمه خدمات درمانی دارند و شرایط درمانیشان مثل پایوران است، البته داخل پادگانها درمان مجانی است. حضور در کلاس های دروس نظری بلامانع است . با تماس با مشاورین برجسته آویژه، راهنمایی های لازم برای اقدام شما صورت خواهد پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *