آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

کسر خدمت سربازی محدود شد – همشهری آنلاین

مشمولان خدمت که قصد کسری خدمت بسیج دارند، می بایست دوره آموزشی را طی نمایند و بعد از آن برای کسری خدمت به یگان مراجعه فرمایند. بنابراین افراد می بایست بدون داشتن غیبت (حتی 1 روز) و بعد از طی دوران آموزشی اقدامات لازم جهت کسری خدمت را انجام دهند. اگر پدر مشمول بعد از اتمام جنگ تا سال 1375 در مناطق درگیر مشغول به خدمت در یگان های رزمی بوده باشد، 80 درصد مدت زمان خدمت آن ها جزو مدت زمان ایثارگران محسوب می شود. همچنین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعد از دریافت و بررسی اولیه مدارک داوطلبان، در صورت واجد شرایط بودن آن ها، نسبت به معرفی متقاضیان برای انجام مراحل جذب و گزینش اقدام خواهد نمود. سربازان فراری که از تاریخ آخرین فرار آنها 8 سال گذشته باشد و در این مدت نیز برای بازگشت به خدمت اقدام نکرده باشند، مشمول طرح خواهند بود. بنا بر آخرین آیین نامه خدمت نظام وظیفه، به ازای هر فرزند مدت 3 ماه از خدمت کم می شود. رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاکید بر این مطلب که در فروردین ۹۹ اعزامی صورت نمیگیرد اعلام کرد: قرار شد اعزامها در ۶ ماهه اول سال ۹۹ در تاریخهای یکم، دوم و سوم هر ماه صورت گیرد؛ اعزامها تا امروز در تاریخ ۱۹ هر ماه صورت میگرفت که بدین صورت از سال جدید تاریخ اعزامها تغییر خواهد کرد.

معافیت سربازی

Article was created by GSA Content Generator DEMO.

با این حال هنوز در قانون نظام وظیفه تسهیلاتی جهت آسان تر کردن خدمت سربازی برای متاهلین در نظر گرفته شده است. در این مطلب چگونگی گرفتن معافیت اعصاب و روان، پیامد های آن و لیست اختلالاتی که بر مبنای آنها معافیت اتفاق می افتد آورده شده است. بر اساس اخبار منتشر شده غیبت سربازی مانع بهره مند شدن از این معافیت نیست و در زمان تحصیل نیز میتوان از آن استفاده کرد. به مشمولان خدمت که قصد دارند که از این نوع کسری خدمت (بسیج) استفاده نمایند پیشنهاد می کنیم پس از مطالعه مدارک کسری خدمت بسیج 97 به مقالات شرایط کسری بسیج و مراحل کسری بسیج 97 مطلع شوند تا در صورت برخورداری از شرایط، درخواست خود را ثبت نمایند. در این گفتار به تاریخ برگزاری کنکورهای 1401 خواهیم پرداخت و تغییرات کنکور سال 1401 را با قبل بررسی می کنیم. لازم به ذکر است قبل از سال 91 مدت سربازی 24 ماه بود. بر اساس اعلام این سازمان، حقوق سربازی سال 1400 حدود 18- 20 درصد افزایش یافته است. زمانی که آقایون به سن 18 سالگی می رسند مشمول خدمت سربازی می شوند.

اعلام تاریخ آزمون 1401

This content was created with GSA Content Generator DEMO!

اگر تا زمانی که برادر شما به سن 18 سال برسد از تاریخ فوت پدر 30 ماه گذشته باشد شما معافیت دائم دریافت می کنید. برای اطالع از شرایط کسری خدمت بسیج به مقاله درج شده در آیدانیتو مراجعه کنید تا از شرایط و مدت کاهش دوره خدمت مطلع شوید. در این مقاله به موضوع مدارک کسری خدمت بسیج 97 خواهیم پرداخت. علی خضریان : سال گذشته با استناد به ماده ۴۹ و ۵۰ ⁧ قانون ⁩خدمت وظیفه عمومی در خصوص حقوق سربازان وظیفه مشخص شد تنها ۱۳ درصد از حقوق مصوب تمامی سربازان پرداخت میشد، از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که مسئول تأمین این بودجه است، با طرح سوالی موضوع پیگیری شد. اما مشمولانی که تا پایان سال 90 دفترچه خود را ارسال کرده باشند و نامشان در سامانه وظیفه عمومی ثبت شده باشد، همچنان میتوانند از موارد کسر خدمت استفاده کنند. سوال: مراحل و مدارک استفاده از کسر از خدمت نظام وظیفه چیست ؟ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: نکته دوم این است که فرزندان اعضای هیأت علمی از ظرفیت قبول شدگان نمیتوانند استفاده کنند. در ایران خدمت سربازی برای پسرانی که به مشمولیت خدمت می رسند، اجبار است و مدت زمان خدمت 21 ماه می باشد.

نمونه سوال کنکور 1400

Data has been generated by GSA Content Generator DEMO.

کسری ایثارگری پدر

با توجه به طولانی بودن مدت خدمت سربازی و همچنین دوری از محل سکونت, soruce مشمولین خدمت سربازی ترس بسیاری از خدمت سربازی دارند و نهایت تلاش خود را می کنند که به خدمت سربازی نروند و یا می خواهند که مدت خدمت سربازی خود را از طریق گرفتن کسری خدمت سربازی کاهش دهند . اعتبار دانشگاه و محل تحصیل از نظر آزاد یا سراسری بودن تفاوتی در پذیرش امریه ندارد. سابقا کسری از خدمت ۳ ماه ای برای مشمولان متاهل در نظر گرفته شده بود. مشمولان غایبی که تا سوم خرداد سال 91 خودشان را برای خدمت معرفی کنند از هر مجازاتی معاف بوده و نه تنها اضافه خدمت نخواهند داشت بلکه به دادگاه نیز معرفی نمیشوند. افراد متاهل می توانند در نزدیک ترین یگان به محل سکونت همسر خدمت کنند. سوال: کسانی که در حین خدمت هستند جهت درخواست کسر از خدمت چه اقدامی باید انجام دهند ؟ اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص انواع کسری خدمت سربازی , نحوه گرفتن کسری خدمت سربازی موفق نمی شوند.یکی از مهم ترین راههای گرفتن کسری خدمت سربازی گرفتن کسری خدمت سربازی بسیج فعال میباشد .خبری خوش به مشمولین خدمت سربازی که تمایل بسیاری دارند که بتوانند کسری خدمت سربازی بگیرند سامانه صدای مشاور با مجرب ترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای ارائه بهترین روش ها جهت گرفتن کسری خدمت سربازی به مشمولین خدمت سربازی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *