آلم - اطلاع از اخبار تحصیلی

همه چیز در مورد کنکور سراسری 1400

حذفیات محتوای کتابهای درسی برای کنکور ۱۴۰۰ تحت تاثیر شیوع کرونا بوده و اعلام این حذفیات طبق روال هر ساله انجام شده است. داوطلبایی که در کنکور سراسری ۱۴۰۰ شرکت کردن بی صبرانه منتظر انتشار دفترچه سوالات کنکور هستن تا با مقایسه این دفترچه و پاسخنامش با پاسخ سوال هایی که خودشون در کنکور دادن بتونن حدود درصد خودشون در هر درس رو تخمین بزنن و ببینن حدودا چه رتبه ای رو می تونن در کنکور کسب کنن. در ابتدا باید عرض کنیم که بیماری هایی همچون وسواس، اختلال پانیک، فوبیا، اختلال اضطرابی و سایر اختلال های روحی و روانی دیگر می تواند زمینه ساز دریافت معافیت سربازی اعصاب و روان برای شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه شود. یکی از این مزایا بهره مندی از پذیرش خدمت سربازی در نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، معاف بودن از آموزش مقدماتی خدمت سربازی به شرط گذراندن آموزش دوره تکمیلی و همچنین استفاده از کسری خدمت بسیجی فعال به مدت حداکثر 6 ماه است . همه متقاضیان شرکت در کنکور 1400 به جز فارغ التحصیلان بخش های مرکزی شهرهای اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، مشهد و بخش کن شهر تهران، بخش تجریش شهر شمیرانات، بخش لواسانات شهر شمیرانات می بایست فرم شماره یک را پر کرده و به تایید آموزش و پرورش محل تحصیل یا محل فارغ التحصیلی و یا نزدیکترین اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود برسانند.

نمونه سوال کنکور 1401

10) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. در حال حاضر زمان دقیقی برای آغاز ثبت نام کسری خدمت ایثارگران مشخص نشده است، در صورت مشخص شدن، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. در دوران خدمت امکان دارد برخی از سربازان از خدمت سربازی فرار کنند حال این فرار ممکن است فرار در حین خدمت باشد و از پادگان فرار کنند و یا ممکن است به مرخصی بروند و در موعود مشخص در پادگان حضور پیدا نکنند. ممنون از راهنماییتون فقط اون پادگان هایی که تامین کننده بودند اصلا کسری تعلق نمیگیره؟ و عده ای بنا به دلایلی چون: انجام فعالیت های سخت دوران پادگان، دوری از خانواده و ۲ سال خدمت سربازی، به دنبال راه هایی برای نرفتن به سربازی میگردند. نمونه هایی هم از جدول برنامه ریزی روزانه ، هفتگی و ماهانه ارائه کردیم تا بتوانید با الگو گرفتن از آن ها اصولی که توضیح داده شد را در برنامه خود رعایت کنید یا اگر از مشاوری برنامه گرفتید این اصول را در برنامه او چک کنید.

با ورود به این صفحه شما ملزم به تکمیل فرم تقاضانامه و پاسخ به پرسش های آن هستید. چون مطالب زیادی هستن که با اینکه تعداد سوال کمتری رو تو کنکور به خودشون اختصاص میدن اما سوالای آسونی ازشون طرح میشه ، ولی داوطلبا به دلیل عدم تسلط کافی و آشنا نبودن با روش های تست زنی برای اون مباحث فرصت پاسخ دادن به این سوالات رو از دست می دن . مطالب مندرج در مقاله شرایط کسری خدمت ایثارگران ، بر اساس آخرین تغییرات ایجاد شده می باشد. زمان ثبت نام کسری خدمت ایثارگران با توجه به روال سال های گذشته و شرایط برخورداری از آن بسیار اهمیت دارد. تا بتواند به خوبی از آن بهره ببرد. همان طور که در جریان هستید در کنکورهای دو سال گذشته شاهد برگزاری کنکور به دو صورت نظام قدیم و جدید بودیم. داوطلبانی که مدرک دیپلم خود را در دوره نظام جدید دریافت نموده اند باید تا تاریخ ۳۱ مرداد ۹۹ مدرک خود را ارائه دهند.

ایثارگران را تکمیل کنید و مدارک لازم را تحویل دهید.

در ادامه از شرایط جدید کسری خدمت ایثارگران مطلع خواهید شد. قانون های نظام وظیفه برای دریافت معافیت پزشکی بسیار گسترده است؛ چراکه بیماری های متنوعی برای دریافت معافیت پزشکی وجود دارد، که برای هر کدام نیز شرایط خاصی در نظر گرفته شده است. حداقل امتیاز لازم برای دانشآموختگان کارشناسی ارشد 130 و برای دوره دکتری تخصصی 180 در نظر گرفته شده است. ایثارگران را تکمیل کنید و مدارک لازم را تحویل دهید. فرد میتواند با دریافت کسری خدمت از مدت خدمت خود بکاهد و مدت کمتری را در سربازی به سر برد. اما برای نرفتن به خدمت باید یک سری از شرایط خاص را داشته باشید که به شرایط معافیت سربازی معروفند. در مقالات پیشین به طور مفصل راجع به انواع کسری خدمت و روند اقدام به کسری خدمت، و قوانین کسری خدمت ایثارگران صحبت شد و در این مقاله قصد داریم با بیان شرایط کسری خدمت ایثارگران 97 شما را بیشتر با این موضوع آشنا کنیم. کسری خدمت بسیج: بیشتر مشمولان هنگام مدرسه عضو بسیج فعال بوده اند و اکنون می توانند با ارائه کارت بسیج خود کسری خدمت دریافت کنند. Data has been generated with GSA Content Generator Demoversion!

اعلام تاریخ آزمون 1401

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اینجا لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *